Skip to main content Skip to site footer
Club News

Barwell or Workington away in FA Cup

8 October 2012

We will play the winners of Barwell or Workington in the Fourth Qualifying Round of the FA Cup with Budweiser.

The match will played on Saturday 20 October (3pm).

We will find out our opponents tomorrow night as Barwell or Workington face each other in a Third Qualifying Round replay tie.

Full draw:
                                                                                                                                    

1        Alfreton Town                                    v        Gateshead

2        Hyde                                                 v        Harrogate Town

3        FC United Of Manchester                   v        Hereford United

4        Barrow                                              v        Tamworth

5        Colwyn Bay or Guiseley                     v        Hednesford Town or Buxton

6        Grimsby Town                                   v        Kidderminster Harriers

7        Bradford Park Avenue                        v        Hinckley United or Ossett Albion

8        Wrexham                                          v        Southport

9        AFC Fylde                                         v        Ilkeston

10      Boston United                                    v        Altrincham

11      Lincoln City                                       v        Chester or FC Halifax Town

12      Macclesfield Town                             v        Marine

TownMansfield13      Barwell or Workington                        v       

14      Stockport County                               v        Stalybridge Celtic

15      AFC Telford United                            v        Nuneaton Town

16      South Park                                        v        Dereham Town or Metropolitan Police

17      Didcot Town                                      v        Arlesey Town

18      Forest Green Rovers                         v        Dartford

19      Yate Town                                         v        Newport County

20      Slough Town                                     v        Bath City or Gosport Borough

21      Hastings United or Hitchin Town        v        Blackfield & Langley

22      Bromley                                            v        Weston Super Mare or Worcester City

23      Chelmsford City                                 v        East Thurrock United

24      Hayes & Yeading United                    v        Boreham Wood

25      AFC Totton                                        v        Cambridge City or Billericay Town

26      Welling United or Thurrock                v        Chalfont St Peter or Bishop’s Stortford

27      Braintree Town                                  v        Lowestoft Town

28      Dorchester Town                               v        Bury Town

29      Cambridge United                              v        Luton Town

30      Gloucester City                                 v        Chippenham Town

31      Histon or Corby Town                        v        Eastbourne Borough or Hendon

32      Woking                                             v        Ebbsfleet United




Advertisement block